FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
8 products
Sort by
Relevance
Wickes Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 750ml
 
 
£18
£24 per L

Excluding delivery

Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

null
Wickes Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£30
£12 per L

Excluding delivery

Sandtex One Coat Exterior Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£45
£18 per L

Excluding delivery

Hammerite Garage Door Paint - White - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Sandtex 10 Year Multisurface Gloss - Brilliant White - 750ml
 
 
£28
£37.33 per L

Excluding delivery

Ronseal Stays White Radiator Gloss Paint - 750ml
 
 
£22
£29.33 per L

Excluding delivery

Hammerite Radiator Enamel Gloss Paint - White - 500ml
 
 
£26
£52 per L

Excluding delivery

Similar products

Hammerite Metal Smooth Paint - Dark Green -
Hammerite Metal Smooth Paint is specially formulated to perform as primer, undercoat and topcoat in one. This paint forms a tough barrier which repels moisture and provides long lasting protection. Corrosion resistant with a high gloss colour retention. Can be ...Read more
Hammerite Metal Smooth Paint - White - 750ml
Hammerite Metal Smooth Paint is specially formulated to perform as primer, undercoat and topcoat in one. This paint forms a tough barrier which repels moisture and provides long lasting protection. Corrosion resistant with a high gloss colour retention. Can be ...Read more
Wickes Exterior Satinwood Paint - Muted Olive -
Wickes Exterior Satinwood Paint is a durable satin sheen finish for wood, which is quick drying and lasts longer than conventional satin paint. This exterior satinwood paint flexes and allows moisture to escape from the wood through its micro porous ...Read more
Zinsser Allcoat Exterior Satin Paint - White -
Zinsser AllCoat® Exterior is a durable, mould-resistant paint for wood, metal, masonry, plastic, and more. It’s self-priming, quick-drying (recoatable in 1 hour), and can be applied without sanding. The finish is breathable, weatherproof, and resists cracking, peeling, and fading. Suitable ...Read more