FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

We stock everything you need to get the job done right first time with our comprehensive range. Save your favourites within our project lists, then order for delivery or Click & Collect. Find  our full range of Painting & Decorating products here:

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Urban Slate - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Wickes Shed & Fence Timbercare - Chestnut Brown - 9L
 
 
£15
£1.67 per L

Excluding delivery

Wickes Smooth Masonry Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£34
£3.40 per L

Excluding delivery

Wickes Patio & Paving Sealer - 5L
 
 
£26
£5.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Silver Copse - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Hammerite Metal Smooth Paint - Black - 750ml
 
 
£26
£34.67 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Harvest Brown - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Ronseal Decking Protector - Natural - 5L
 
 
£31
£6.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Black Ash - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Dulux Trade High Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£46
£18.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Forest Green - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Wickes Shed & Fence Timbercare - Charcoal - 9L
 
 
£15
£1.67 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Diamond Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 5L
 
 
£70
£14 per L

Excluding delivery

Wickes Trade Ultra Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£37
£3.70 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Forest Oak - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Ronseal Fence Life Plus Matt Shed & Fence Treatment - Slate - 5L
 
 
£18
£3.60 per L

Excluding delivery

Thompsons One Coat Patio & Paving Sealer - 5L
 
 
£34
 

Excluding delivery

Wickes Trade Satin Wood & Metal Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£28
£11.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Natural Oak - 5L
 
 
£47
£9.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Dusky Gem - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Urban Slate - 2.5L
 
 
£35
£14 per L

Excluding delivery