FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

We stock everything you need to get the job done right first time with our comprehensive range. Save your favourites within our project lists, then order for delivery or Click & Collect. Find  our full range of Painting & Decorating products here:

Multi-Purpose Block Brush - 5.5in
 
 
£6
 

Excluding delivery

Professional Cotton Dust Sheet - 3.6 x 2.7m
 
 
£15.75
 

Excluding delivery

Harris Trade 9" Soft Grip Roller Frame
 
 
£6
 

Excluding delivery

ProDec Twin Masonry Paint Roller & Brush Pack
 
 
£16
 

Excluding delivery

Rigid Plastic Paint Kettle - 2.5L
 
 
£2
£1 per L

Excluding delivery

Harris Trade Outdoor Box Set - 8 Pieces
 
 
£32
 

Excluding delivery

Wickes Matt Emulsion Paint - White - 10L
 
 
£15
£1.50 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Supermatt Emulsion Paint - White - 10L
 
£56
£46
£4.60 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Vinyl Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
£59
£49
£4.90 per L

Excluding delivery

Wickes Trade Contract Silk Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£22
£2.20 per L

Excluding delivery

Dulux Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 5L
 
 
£26
£5.20 per L

Excluding delivery

Wickes Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White NO.0 - 2.5L
 
 
£13
£5.20 per L

Excluding delivery

Wickes Bathroom Soft Sheen Emulsion Paint - Pure Brilliant White No.0 - 2.5L
 
 
£17
£6.80 per L

Excluding delivery

2 for £38
Dulux Matt Emulsion Paint - Polished Pebble - 2.5L
 
 
£25
£10 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Satinwood Paint - Pure Brilliant White - 1L
 
 
£25
£25 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Vinyl Matt Emulsion Paint - White - 10L
 
£59
£49
£4.90 per L

Excluding delivery

Dulux Easycare Bathroom Soft Sheen Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£27
£10.80 per L

Excluding delivery

Dulux Once Gloss Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£34
£13.60 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Satinwood Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£46
£18.40 per L

Excluding delivery

Wickes Bathroom Soft Sheen Emulsion Paint - Pure Brilliant White No.0 - 5L
 
 
£24
£4.80 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Natural Stone - 5L
 
 
£42
£8.40 per L

Excluding delivery

Dulux Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£22
£8.80 per L

Excluding delivery

Wickes Trade Contract Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£20
£2 per L

Excluding delivery

Wickes Shed & Fence Timbercare - Silver Pebble - 9L
 
 
£15
£1.67 per L

Excluding delivery

Dulux Trade Vinyl Silk Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 10L
 
 
£62
£6.20 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Black - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Dulux Easycare Kitchen Matt Emulsion Paint - Pure Brilliant White - 2.5L
 
 
£27
£10.80 per L

Excluding delivery

12 for £72
Wickes Lining Paper 1400 Gauge 20m
 
 
£8.50
 

Excluding delivery