FREE Click & Collect in as little as 15 minutes
Skip to content Skip to navigation menu
  • Ideas & Advice
  • Store Locator
  • Basket
    0
Basket
0

Shop by colour

Filter by
25 products
Sort by
Relevance
Ronseal One Coat Shed & Fence Protector - Dark Oak - 5L
 
 
£14
£2.80 per L

Excluding delivery

Ronseal One Coat Shed & Fence Protector - Medium Oak - 5L
 
 
£14
£2.80 per L

Excluding delivery

null
Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Autumn Gold - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Wickes Shed & Fence Timbercare - Chestnut Brown - 9L
 
 
£15
£1.67 per L

Excluding delivery

Ronseal One Coat Shed & Fence Protector - Dark Oak - 9L
 
 
£17
£1.89 per L

Excluding delivery

Wickes Ultimate Shed & Fence Stain - Golden Oak - 5L
 
 
£10
£2 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Forest Oak - 9L
 
 
£25
£2.78 per L

Excluding delivery

Wickes Ultimate Shed & Fence Stain - Light Brown - 5L
 
 
£10
£2 per L

Excluding delivery

Wickes Shed & Fence Timbercare - Red Cedar - 9L
 
 
£15
£1.67 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Harvest Brown - 9L
 
 
£25
£2.78 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Harvest Brown - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Autumn Brown - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Ronseal Fence Life Plus Matt Shed & Fence Treatment - Warm Stone - 5L
 
 
£18
£3.60 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Muted Clay - 2.5L
 
 
£26
£10.40 per L

Excluding delivery

Ronseal One Coat Shed & Fence Protector - Medium Oak - 9L
 
 
£17
£1.89 per L

Excluding delivery

Wickes Ultimate Shed & Fence Stain - Chestnut Brown - 5L
 
 
£10
£2 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Forest Oak - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

Cuprinol 5 Year Ducksback Matt Shed & Fence Treatment - Rich Cedar - 5L
 
 
£19
£3.80 per L

Excluding delivery

RonsealOne Coat Shed & Fence Refill Pouch - Harvest Gold - 950ml
 
 
£8
£8.42 per L

Excluding delivery

RonsealOne Coat Shed & Fence Refill Pouch - Dark Oak - 950ml
 
 
£8
£8.42 per L

Excluding delivery

New
Ronseal One Coat Shed & Fence Refill Pouch - Medium Oak - 950ml
 
 
£8
£8.42 per L

Excluding delivery

Barrettine Wood Protective Treatment - Light Brown - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment - Seasoned Oak - 1L
 
 
£21
£21 per L

Excluding delivery

Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment - Forest Oak - 5L
 
 
£36
£7.20 per L

Excluding delivery

Barrettine Wood Protective Treatment - Dark Brown - 5L
 
 
£40
£8 per L

Excluding delivery

Similar products

Cuprinol Anti-Slip Decking Stain - Hampshire Oak -
Cuprinol Anti-Slip Decking Stain offers a rich semi-transparent colour with a tough durable finish. It has a unique double action formulation which has invisible anti-slip microbeads to make decks safer than untreated wood and an algicide to help protect the ...Read more
Cuprinol Spray Fence Treatment - Autumn Gold -
Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment has been specially formulated to work with the Cuprinol Sprayers to colour and protect rough sawn timber in a fraction of the time. Its special pigments ensure rich colour and even coverage in just ...Read more
Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment - Silver
The Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment is specially formulated to work with the Cuprinol sprayer to colour and protect rough sawn timber in a fraction of the time. Its special pigments ensure rich colour and even coverage in just ...Read more
Wickes Shed & Fence Timbercare - Silver Pebble
The Wickes Shed and Fence Timbercare is specially formulated to provide long-lasting protection against the elements. In addition to fade resisting colour, this formulation is harmless to plants and animals when dry. Perfect for sheds, fences, and other wooden garden ...Read more